Nerezové komíny

Schiedel je odborník v oblasti komínov a najväčší podnik na svete špecializovaný výhradne na odvod spalín. Na jeho skúsenosti a profesionalitu sa môžete vždy spoľahnúť. Schiedel ponúka ideálne riešenia pre modernú vykurovaciu techniku. Moderný komín je dôležité technické zariadenie, ktoré významne ovplyvňuje prevádzkovú bezpečnosť a účinnosť vykurovacej sústavy, ekonomiku vykurovania a štandard bývania.

Je dôležité pre odvod spalín zvoliť komínový systém, ktorý je spoľahlivý, bezpečný a hlavne poskytne užívateľovi bezproblémovú prevádzku pre rôzne druhy spotrebičov a palív na veľmi dlhú dobu!  Oceľové komínové systémy Schiedel sú v ponuke od jednoplášťových - Prima Plus až po viacvrstvové systémy - ICS a PERMETER, ktoré sú z nehrdzavejúcej ocele. Všetky komponenty majú skvelú variabilitu a ich spoje sú maximálne tesné a spoľahlivé. Pri komínoch a tepelných spotrebičoch je najdôležitejšia vlastnosť tesnosť a preto sa Schiedel radí na prvé miesto na trhu. Prečítajte si viac o každom z našich komínov nižšie.

AKCIA SCHIEDEL PERMETER OKTÓBER - NOVEMBER 2019

Pripravili sme si pre Vás akciu na trojvrstvové komíny SCHIEDEL PERMETER v jedinečných cenách. Akcia sa týka oceľových komínových systémov v troch farebných prevedeniach - sivý, čierny a biely. 

Napojenie:

PRIAME - toto napojenie je priamo nad spotrebičom bez uchytenia konzoly. Komínový systém je posadený nad spotrebič a tiahne sa priamo do nadstrešnej časti. Komínové dvierka v tomto prípade nie sú v zostave, nakoľko čistenie prebieha priamo do krbových kachlí. 

NA KONZOLU - toto napojenie je prevedené "T" kusom pod 90° napojením na spotrebič. Zostava obsahuje aj dvierkový diel a konzolu pre uchytenie. Je určené na napojenie po fasáde s prestaviteľným lôžkom. 

Chcete komín v akcii? 
Zanechajte nám správu vo formulári nižšie a my sa už o všetko postaráme!

Mám záujem o komín

V prípade záujmu o komín značky Schiedel, nás neváhajte kontaktovať.

Zaujímam sa o typ: