NAPOLEON TRAVEL Q PHANTOM PRO285X-PPH

NAPOLEON TRAVEL Q PHANTOM PRO285X-PPH

Elektrický gril rady TRAVEL Q Vám zaručí tú najlepšiu grilovačku na pikniku, pri kempovaní, v parku alebo dokonca na vlastnom balkóne. V prevedení PHANTOM však dostane Vaša grilovačka štýl a luxus, ktorý Vám bude závidieť nejeden sused.

Kód produktu:

NAP-TRAVELQPRO285EX-PPH

Výrobca:

Napoleon

Prevedenie:

Prenosné grily

Cena:

Cena s DPH /
 
539,00
Kúpiť
+

PREČO VONKAJŠÍ GRIL NAPOLEON?


Model Napoleon Travel Q Phantom PRO285X-PPH je gril v novej limitovanej edícii Phantom. Prevedenie Phantom značí luxus a prvotriedny dizajn vo svete grilov. Elegantná čierna matná verzia grilu je jasným podpisom luxusu. Spojenie so špičkovým vybavením a kvalitou materiálov bude Vaša grilovačka nezabudnuteľná nielen pre Vás, ale aj pre Vašich hostí.


Je vybavený odnímateľným nahrievacím roštom, ktorý slúži k súbežnému grilovaniu, alebo ohrievaniu. Dvojitý horák je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele umožňuje priame aj nepriame grilovanie na plameni. Rošt, ktorý je umiestnený vo vnútri má porcelánový povrch a zaisťuje tak odolnosť voči korózii. Grilovacia plocha o rozmere 54x37cm je dostatočne postačujúca grilovanie viacerých pokrmov naraz. Tvar roštu Wave vytvorí na Vašich pokrmoch elegantné vlnky a znak dokonalosti. Ovládanie grilu je pomocou ergonomických ovládacích prvkov, ktoré perfektne padnú do ruky. Pogumovaný efekt zabraňuje šmýkaniu aj pokiaľ sú Vaše ruky znečistené od prípravy pokrmov. Taktiež Vám gril ponúka praktické háčiky na zavesenie príslušenstva ku grilu.

Vonkajší gril na Napoleon je špičkou na trhu nielen v Európe, ale vo svete. Grily Napoleon svojím spracovaním detailov, kvalitou materiálov, sofistikovaným dizajnom, či technologickým vybavením rôznych typov grilovania stavajú latku vo svete grilov na popredné miesto. Široká škála doplnkov, ktorá je k dispozícii ku každému modelu zabezpečuje grilovanie akýchkoľvek pokrmov pre každého gurmána.

Prednosti grilu:

  • exkluzívna limitovaná rada Phantom
  • 2 nerezové trubkové horáky
  • liatinový grilovací vlnitý rošt Wave
  • vešiačiky na zavesenie náradia
  • záruka Napoleon 10 rokov
Výkon (kW)4,1
Rozmer grilovacej plochy (mm)540 x 370
Rozmer grilovacej plochy (cm2)1998
Rozmery grilu (š/v/h)1120/1010/510
Roštwave porcelánom smaltovaná liatina
Materiál horákovnerez
Palivopropán bután
Počet horákov 2

Sme tu pre Vás

KRBY NITRA | Štúrova 136A | Nitra 949 01

PO-PIA: 8.00-17:00 | Obed: 12:00-13:00