Blog

Zaujímavé informácie o krboch, griloch, komínoch,
 ostatných krbových výrobkov a vykurovaní vášho obytného priestoru.

Efektívne a štýlové kúrenie budúcnosti

Efektívne a štýlové kúrenie budúcnosti

Otázka hospodárneho kúrenia je v ostatnom období pretriasaná z viacerých uhlov a aspektov - z pohľadu eko-logického i eko-nomického, nakoľko ich vzájomná synergia je viac ako žiadaná. Prestížny taliansky výrobca Moretti Design skĺbil tradíciu s modernou a už roky cieli do budúcnosti. Štýlové peletové krbové kachle spájajú najnovšie technológie zamerané na výkona ekonomické zmýšľanie s ohľadom na životné prostredie zároveň. V neposlednom rade im nie je ľahostajná ani estetika a kúsky Moretti Design predstavujú skutočné umelecké stvárnenie krbových kachlí s ohľadom na každý detail
Čítať viac...

Ako začať pred stavbou krbu či pece?

Ako začať pred stavbou krbu či pece?

Takmer každý z nás ma predstavu naplniť domácu pohodu po svojom. Jednou takouto predstavou a veľmi častou, je predstava krásneho večera pri krbe so svojou rodinou. Táto jedinečná atmosféra je nezameniteľná a tí, ktorí už toto čaro zažili, nám to vždy potvrdia. Každý však musí pri správnom výbere prejsť určitými fázami. Ako prvá je myšlienka. Myšlienka mať vhodný krb, alebo pec. Ale ako ďalej? Poďme sa teda na to spoločne pozrieť a skúsime Vám načrtnúť ako postupovať. 
Čítať viac...

Vitajte na našom novom blogu!

Vitajte na našom novom blogu!

Milí naši klienti,
prvý článok v blogu KRBYNITRA na našom novom webe by sme chceli venovať práve Vám. Ďakujeme, že ste navštívili našu novú webovú stránku. Prešla výraznými zmenami, či už z hľadiska dizajnu, ale aj obsahu. Veríme, že k lepšiemu a že naša webová stránka bude o niečo prehľadnejšia a jednoduchšia pre vyhľadávanie informácií a produktov, ktoré hľadáte. 
Čítať viac...