Aktuality

Vždy aktuálne novinky, akcie zo života našej spoločnosti.

NAŠA HISTÓRIA A NÁŠ CIEĽ

Spoločnosť A-Z UNIVERZÁL s.r.o. už od roku 1994 napomáha vytvoriť domov pre mnoho rodín, ktoré riešili otázku bývania a oslovili našu spoločnosť s výstavbou a rekonštrukciou rodinných domov, bytových komplexov, chát a ďalších iných stavieb. Na základe týchto skúseností sme sa ďalej vzdelávali v ekologickom riešení interiérov a riešení úspory energie na vykurovanie objektov v súlade s relaxáciou pri ohni. Iba dokonalým poznaním tradičných metód a aplikáciou nových materiálov a technologických postupov sme začali vytvárať plnohodnotné diela s vysokými úžitkovými vlastnosťami a dokonalým dizajnom. Remeselná zručnosť a zvládnutie detailov je podpisom kachliara, čo nám napomáha byť zaradení medzi profesionálov v našej oblasti a tým je Cech kachliarov Slovenska. 
Naše diela spĺňajú vysoký štandard a požiadavky Európskej únie. Všetky materiály potrebné k stavbe diela sú certifikované. Taktiež prístup nášho tímu Vám ochotne a profesionálne poradí s dôrazom na Vaše požiadavky a možnosti. Vaša spokojnosť je pre nás tým najdôležitejším faktorom. Každé dielo zhotovujeme s láskou a citom a to nás stavia do popredia v kachliarskom remesle. Nebojte sa uveriť vlastným túžbam o vysnívanom krbe či peci, Vaše požiadavky a sny sú našou výzvou dokázať Vám, že to, po čom túžite je ľahko dosiahnuteľné s našou pomocou. Dôraz na bezpečnosť, kvalitu a záruku sú našou ďalšou výhodou, ktorou disponujeme. Nie je pre nás nič dôležitejšie ako Váš úsmev, s ktorým odchádzate po odovzdaní diela a po čase kedy sa vidíme napríklad na jednej z akcií, ktoré organizujeme v našom showroome. Sme radi, že nás doporučujete svojej rodine, priateľom, kolegom....Ďakujeme!


VESELÉ VIANOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2019

VESELÉ VIANOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2019

Milí naši priatelia, nastal čas, kedy sa zastaví každý z nás a myslí na tých najbližších. Kedy sa kúzlo a radosť jeden z druhého znásobí, kedy vôňa domova je silnejšia ako inokedy, kedy zapálime sviečku za toho, kto nie je s nami. Ten správny čas na všetko, čo chceme urobiť a povedať počas celého roka. Prežite radostné a pokojné vianočné sviatky v kruhu svojich najbližších a myslite na to, že najdôležitejšie, čo si môžeme priať v živote, je zdravie a láska. Váš tím KRBY NITRA 

AKCIA JOTUL OKTÓBER - NOVEMBER 2018

AKCIA JOTUL OKTÓBER - NOVEMBER 2018


Jotul pre Vás opäť pripravil akciu na najobľúbenejšie modely. Ušetríte až 433€!

JOTUL F 602 - čierny lak, modročierny smalt
JOTUL F 3 - všetky farebné prevedenia
JOTUL F 370 ADVANCE - celá rada vo všetkých farebných prevedeniach
JOTUL I 400 - celá rada

OTVÁRACIE HODINY OKTÓBER/NOVEMBER

OTVÁRACIE HODINY OKTÓBER/NOVEMBER

Milí naši klienti, opäť tu máme pár dní voľna. Preto dávame do pozornosti otváracie hodiny showroomu v Nitre aj v Leviciach.
30.10.2018 - zatvorený showroom Nitra aj Levice
31.10.2018 - otvorené v štandardných otváracích hodinách Nitra aj Levice
1.11.2018 - zatvorený showroom Nitra aj Levice
2.11.2018 - zatvorený showroom Nitra aj Levice
3.11.2018 - otvorené v štandardných otváracích hodinách Nitra, Levice zatvorené.

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN - VIAC ČASU S RODINOU

ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN - VIAC ČASU S RODINOU

Veľká zmena u nás! Čas, ktorý môžeme venovať našim rodinám a priateľom je ten najdôležitejší. A preto od 1.4 - 31.7. bude náš showroom KAŽDÚ SOBOTU ZATVORENÝ.  Od 1.8 - 31.3. otvorené v štandardných otváracích hodinách.

VÝSTAVA NÁBYTOK A BÝVANIE 2018

VÝSTAVA NÁBYTOK A BÝVANIE 2018

Privítajte s nami Jar! 
Po tuhej zime je tu opäť každoročná výstava Nábytok a Bývanie v Nitre. Počas konania výstavy až do konca mesiaca Marec, môžete na našich predajniach získať všetky krbové kachle a krbové vložky od spoločností Romotop a Hein za zvýhodnené ceny.

NOVINKA U NÁS - BRIKETY A PELETY

NOVINKA U NÁS - BRIKETY A PELETY

Novinka v našom showroome! 
EKObrikety a EKOpelety. 
Žiadne mokré drevo a špinavé uhlie. Vysoká výhrevnosť, najmenej agresívne spaliny a najdlhšia doba horenia je len časť výhod, ktoré prinášajú EKOpalivá. Naskladnili sme pre Vás náš sklad, takže nás neváhajte kontaktovať a vyskúšajte.

ŠTASTNÉ A VESELÉ VIANOCE

ŠTASTNÉ A VESELÉ VIANOCE

Prajeme Vám krásne a pokojné Vianočné sviatky

JEDINEČNÝ KURZ GRILOVANIA 2017 VŠETKO NACHYSTANÉ

JEDINEČNÝ KURZ GRILOVANIA 2017 VŠETKO NACHYSTANÉ

Takto krásne nám bolo aj v tomto roku. Všetko sme pre Vás s láskou pripravili, s Vami uvarili a upiekli a spoločne zjedli. Opäť sme sa niečo naučili vďaka majstrom v grilovaní a skvelým grilom. Účastníkov kurzu nezverejňujeme. Ďakujeme Vám za účasť a tešíme sa ďalšiu grilovačku s Vami!

JEDINEČNÝ KURZ GRILOVANIA 2016 - VŠETKO NACHYSTANÉ

JEDINEČNÝ KURZ GRILOVANIA 2016 - VŠETKO NACHYSTANÉ

Takto krásne sme pre Vás všetko nachystali. A že bolo fantasticky! Fotografie účastníkov nechceme zverejňovať. Ale bolo nám s Vami super. Ďakujeme!